CZECH SPA & WELLNESS - cestovní kancelář, s.r.o.  PROVOZOVATEL LÁZEŇSKÉHO KATALOGU WWW.LAZNE.NET
KONTAKT: info@lazne.net

Lázeňský penzion Mánes ***

Lázeňský dům leží v lázeňském parku, blíže k ústavu Prusík (cca 190m) a asi 90m od lázeňského centra.

hotelová garážrecepce na hotelulázeňské procedury v hotelu

Lázeňský penzion Mánes
kompletní nabídka relaxačních a wellness pobytů

Celý komplex lázní se nachází ve velmi klidném lázeňském lesoparku a tvoří ho několik samostatně stojících budov. Hlavní budovou je Komplexní léčebný ústav Prusík, který poskytuje kompletní balneologické služby a také stravování v centrální jídelně pro všechny hosty z námi nabízených lázeňských domů. Některé procedury se poskytují také v Lázeňském hotelu Jirásek, kde se nachází rehabilitační bazén a k dispozici je také zázemí tohoto hotelu (restaurace, kavárna, terasa). Oba tyto objekty jsou v blízké vzdálenosti od jednotlivých lázeňských domů.

Popis hotelu:

Dvoupatrová budova lázeňského domu slouží pouze pro ubytování, ostatní zázemí nabízí ústav Prusík. Hosté hotelu se hlásí při příjezdu na recepci hotelu Prusík (otevřeno 24hod denně).

Vybavení pokoje:

11 jednolůžkových a 11 dvoulůžkových pokojů kategorie Standard - sprcha a WC, TV, lednice, telefon, část pokojů s balkónem, bezplatná WiFi.

Stravování:

V hlavní budově Prusík. Snídaně probíhají formou bufetu, obědy a večeře formou menu o 2chodech vč. salátového bufetu (výběr ze tří hlavních jídel).

Léčebné procedury poskytované hotelem:

Lázeňské procedury jsou poskytovány v lázeňské domě Prusík. Od léta 2010 je za Lázeňským domem Prusík nově otevřeno Wellness centrum ve kterém je hostům k dispozici krytý bazén (10 x 15 m), vířivky, Kneippovy chodníčky, sauna (suchá, parní, aromatická), posilovna, kardiozóna, koupele, zábaly, masáže (celková, částečná, aromatická, baňková, čokoládová, masáž lávovými kameny)

Poznámka:

Pobyt domácích zvířat (pouze psů) je možný, za poplatek 150,-Kč/den, nutno nahlásit předem.

Parkování je možné na veřejných parkovištích v obci.

Doporučujeme - výběr z nabídky wellness pobytů

Konstantinovy Lázně - HOUBÁŘSKÝ POBYT

HOUBÁŘSKÝ POBYT

 6 dní / 5 nocí
 od 7 460 Kč
Nejen v září si přijdou na své vášniví i příležitostní houbaři. Při procházce lesem zjistíte, že v tuto dobu se u nás houby nehledají, ale sbírají. Spojte užitečné s příjemným a dopřejte si osvědčené procedury a relax ve Wellnesscentru.
...
Konstantinovy Lázně - Letní lázně

Letní lázně

 6 dní / 5 nocí
 od 7 700 Kč
Vydejte se do lázní na letní dovolenou a zažijete pohodové dny naplněné odpočinkem, relaxací či procházkami. Čekají na Vás venkovní hotelová lehátka a osvěžující lázeňská domácí limonáda a ovocný sorbet v kavárně Srdce.Vydejte se do lázní na letní dovolenou a zažijete pohodové dny naplněné odpočinkem, relaxací či procházkami.
...

Máte dotaz?

Zavolejte nám do naší cestovní kanceláře

+420 221 105 326-7

Po - Pá: 8:30 - 17:00
PRO KOMPLEXNÍ A PŘÍSPĚVKOVOU LÁZEŇSKOU PÉČI KONTAKTUJTE SVOU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNU!

Czech Spa & Wellness - cestovní kancelář s.r.o.

Národní 28, 110 00 Praha 1
O společnosti Kontakty Často kladené dotazy

Kompletní nabídka

Kompletní nabídků lázeňských pobytů v ČR i zahraničí najdete v našem katalogu www.lazne.net .